Elektrifikace JE TADY.
Elektrifikace je tady a budoucnost mobility už nikdy nebude stejná. #TeamAAM se skládá z tvůrců, vývojářů, celoživotně se vzdělávajících pracovníků a šikovných lidí, kteří společně utvářejí budoucnost mobility. Naše řešení jsou škálovatelná a modulární a jsou schopna nabídnout pohon pro širokou škálu segmentů, od lehkých a malých vozidel až po vozidla výkonná a vozidla do náročných podmínek. Technologie elektrického pohonu od společnosti AAM již pohání některé z předních světových elektromobilů, včetně oceňovaného Jaguaru I-PACE a modelu Baojun E300 Plus. 
Jaguar I-Pace
Jaguar I-Pace
Jednotka E-drive pro luxusní SUV značky Jaguar
Baojun
BAojun E300 Plus
Elektrická pohonná jednotka pro čínský mikroautomobil
Připravovaná vozidla
Budoucí vozidla
Evropská, čínská a americká vozidla, která budou uvedena na trh
​​​​​​​

Architektury vozidel

Díky škálovatelnému a modulárnímu produktovému portfoliu může společnost AAM poskytovat elektrické pohonné jednotky P3 a P4 s funkcemi a úrovněmi výkonu pro širokou škálu segmentů vozidel a architektur elektrického pohonu. 
P3 CGI obraz
Hybridní architektura P3b
P4 CGI obraz
Hybridní architektura s dělenou nápravou P4
P4 CGI obraz
Architektura P4 RWD
P4 CGI obraz
Architektura P4 AWD
P4 CGI obraz
Architektura P4 AWD MPV
P3 CGI obraz
Architektura P4 FWD
P4 CGI obraz
Architektura P4 AWD
P4 CGI obraz
Architektura P4 4WD
P4 CGI obraz
Architektura P4 4WD HD

MÍLOVÝMI KROKY K ELEKTRICKÉ BUDOUCNOSTI

Společnost AAM je dobře připravena na různé segmenty vozidel, škálovatelné objemy a nekonečné množství výzev a cílů. Nyní máme připraveny průlomové integrované výrobky pro hybridní a elektrický pohon a pracujeme na řadě inovací v oblasti elektrického pohonu, elektroniky a softwaru. 
Můžete růst s námi. 
Společnost AAM nabízí nadšeným a iniciativním lidem a neúnavným řešitelům problémů příležitost zapojit se od samého začátku do vývoje transformačních technologií. Jelikož vytváříme budoucnost mobility, náš tým má možnost zaujmout podnikavý postoj a v případě potřeby změnit směr, ale vždy jít kupředu. Nespokojíme se s řešeními, která nabízí dnešní trh, ale místo toho se neustále snažíme překonávat bariéry a přinášet výrobky, které na trhu nejsou, s vlastnostmi, které ještě nikdo neviděl. Jsme kreativní, toužíme po inovacích a jsme z nich nadšení. A co vy? 
"AAM je skvělá společnost pro iniciativní jedince. Naše kultura jde silně proti mikromanagementu.“ 
- Rita Arnold, Senior Product Engineer, Detroit, Michigan
Nejsme start-up – jsme Smart-Up.
Ve společnosti AAM přemýšlíme, nezabíjíme čas. Děláme věci, které jsou tak rychlé, tak chytré a tak inovativní, že jsme přelomoví v přelomové době. Už teď máme pověst firmy, která dodává řešení vždy, včas a v nejvyšší kvalitě. Nyní si budujeme pověst firmy, která přináší budoucnost rychleji díky našim výrobkům a technologiím vycházejícím z elektrifikace.
"Na základě našich znalostí převodovek máme dokonalou představu o elektromotorech a dalších komponentech.“ - Jim Downs, Executive Director of Product Engineering Innovation, Detroit, Michigan
Nikdy se nepřestávejte učit. 
Ti, kteří jsou přirozeně zvídaví a zaujatí tím, co „by mohlo být“, najdou své místo ve společnosti AAM, kde učení je nedílnou součástí našich systémů a kde se hranice neustále posouvají. „Mohli bychom“ měníme na „můžeme“. Utváříme budoucnost, kterou ještě nikdo nikdy neviděl, takže se u nás učí všichni, včetně našich rezidentních odborníků. Ve společnosti AAM budete pracovat s těmi nejlepšími odborníky v odvětví elektrifikace. 
 
"Bojujeme s fyzikou. Našimi největšími konkurenty jsou Isaac Newton, James Clerk Maxwell, Joseph Henry a Nikola Tesla.“ - Craig Renneker, Vice President, Product Engineering, Detroit, Michigan
Přelomoví v přelomové době
Pro společnost AAM je elektrifikace více než jen módní slovo. Naše vize elektrifikace přerostla z jiskřičky nápadu před více než deseti lety v realitu, kdy navrhujeme, konstruujeme a vyrábíme vysoce integrované, vysokorychlostní elektrické pohonné jednotky, které našim zákazníkům po celém světě přinášejí pozoruhodná zlepšení oproti konkurenci. Ať už pracujete v Detroitu, nebo v kterémkoli z našich přibližně 80 závodů po celém světě, být součástí #TeamAAM znamená, že se podílíte na nejvýznamnějších změnách v automobilovém průmyslu za poslední desetiletí. 

"Máme v plánu předběhnout konkurenci a nyní tento plán měníme v realitu.“ 
- Tony Pistagnesi, Head of Electrification Business, Detroit, Michigan

Žádné výsledky pro "${pageStateData.searchKeyword}"

Žádné výsledky pro "${pageStateData.placeVal}"

Chtěli byste zvážit níže uvedené kategorie pracovních míst?