Elektrifikace JE TADY.
Elektrifikace je tady a budoucnost mobility už nikdy nebude stejná. #TeamAAM se skládá z výrobců, vývojářů, celoživotních studentů a kutilů, kteří spolupracují na utváření budoucnosti mobility. Naše řešení jsou škálovatelná a modulární a schopná pohánět širokou škálu segmentů vozidel od lehkých a malých až po výkonné a dobrodružné. Technologie elektrického pohonu od společnosti AAM již nyní využívají některé z předních světových elektromobilů, včetně oceňovaných modelů Jaguar I-PACE a Baojun E300 Plus. 
Jaguar I-Pace
Jaguar I-Pace
Jednotka elektronického pohonu luxusního SUV značky Jaguar
Baojun
BAojun E300 Plus
Jednotka elektronického pohonu pro čínské mikroauto
Připravovaná vozidla
Budoucí vozidla
Evropská, čínská a americká vozidla, která budou uvedena na trh

Architektury vozidel

Se škálovatelným a modulárním produktovým portfoliem může AAM poskytovat elektrické pohonné jednotky P3 a P4 s funkcemi a úrovněmi výkonu, které slouží široké škále segmentů vozidel a architektur elektrického pohonu. 
P3 CGI obraz
Hybridní architektura P3b
P4 CGI obraz
Hybridní architektura s dělenou nápravou P4
P4 CGI obraz
Architektura P4 RWD
P4 CGI obraz
Architektura AWD P4
P4 CGI obraz
Architektura P4 AWD MPV
P3 CGI obraz
Architektura P4 FWD
P4 CGI obraz
Architektura P4 AWD
P4 CGI obraz
Architektura P4 4WD
P4 CGI obraz
P4 4WD HD architektura

MÍLOVÝMI KROKY SMĚŘUJEME K ELEKTRICKÉ BUDOUCNOSTI

AAM je vysoce připravena na různé segmenty vozidel, škálovatelné objemy a nekonečné množství výzev a cílů. Nyní máme připraveny průlomové produkty s integrovaným hybridním a elektrickým pohonem a na cestě celou řadu elektrických pohonů, elektroniky a softwarových inovací.
Daří se vám s námi. 
AAM nabízí vášnivým samospouštěčům a neúnavným řešitelům problémů příležitost dostat se do přízemí transformační technologie. Vzhledem k tomu, že budujeme budoucnost mobility, náš tým má šanci převzít podnikatelskou roli, v případě potřeby se posunout, ale vždy se posunout vpřed. Místo toho, abychom přijímali odpovědi na dnešním trhu, neustále se snažíme prolomit bariéry a vyrábět produkty, které nejsou na trhu, s atributy, které ještě nikdo neviděl. Jsme kreativní, hladoví a vášniví pro inovace. Jste? 
„,AAM je skvělá společnost pro lidi, kteří jsou samostatní. Máme kulturu, která je velmi proti mikromanagementu.“ 
- Rita Arnold, hlavní produktová inženýrka, Detroit, Michigan
Nejsme start-up – jsme Smart-Up.
V AAM se točí naše mysl, ne naše kola. Děláme věci, které jsou tak rychlé, tak chytré a tak inovativní, že narušujeme narušení. Již nyní máme pověst toho, že dodáváme řešení včas, pokaždé podle nejvyšších standardů kvality. Nyní budujeme naši pověst tím, že přinášíme budoucnost rychleji s našimi elektrifikačními produkty a technologiemi.
„,Využíváme naše znalosti převodovek k úplnému představení elektromotorů a dalších komponent.“ - Jim Downs, výkonný ředitel pro inovace v oblasti produktového inženýrství, Detroit, Michigan
Nikdy se nepřestávejte učit. 
Ti, kteří jsou přirozeně zvědaví a zaujatí tím, co „by mohlo být“, najdou své místo v AAM, kde je učení pevně zapojeno do našich systémů a kde se hranice neustále pohybují. Měníme „mohlo by být“ na „může“. Budujeme budoucnost, kterou nikdo nikdy neviděl, takže se zde všichni učí, včetně našich místních odborníků. V AAM budete pracovat s nejlepšími mozky v elektrifikačním průmyslu. 
„,Bojujeme proti fyzice. Našimi největšími konkurenty jsou Isaac Newton, James Clerk Maxwell, Joseph Henry a Nikola Tesla.“- Craig Renneker, viceprezident pro produktové inženýrství, Detroit, Michigan
Narušení narušení
Pro AAM je elektrifikace více než jen módní slovo. Naše vize elektrifikace se rozrostla z jiskry myšlenky před více než deseti lety do reality, kde navrhujeme, konstruujeme a vyrábíme vysoce integrované, vysokorychlostní jednotky e-drive, které přinášejí našim globálním zákazníkům pozoruhodná zlepšení oproti konkurenci. Ať už sídlíte v Detroitu nebo v některém z našich přibližně 80 zařízení po celém světě, být součástí #TeamAAM znamená, že řídíte některé z nejvýznamnějších změn v automobilovém průmyslu za poslední desetiletí. 
„,Máme design, který přeskočí konkurenci, a nyní tento design měníme v realitu.“  
- Tony Pistagnesi, vedoucí obchodu s elektrifikací, Detroit, Michigan

Žádné výsledky pro "${pageStateData.searchKeyword}"

Žádné výsledky pro "${pageStateData.placeVal}"

Chtěli byste zvážit níže uvedené kategorie pracovních míst?