studenti
Příležitosti pro studenty a čerstvé absolventy 
Studenti
Jste vysokoškolský student nebo čerstvý absolvent, který chce nastartovat svou kariéru v automobilovém průmyslu? Chcete si vybudovat kariéru, kde můžete něco změnit? Jste na správném místě.

AAM nabízí celoroční kooperativní a letní stáže v každém z našich globálních zařízení, které vám pomohou urychlit vaši kariéru. Jako stážista nebo spolupracovník #TeamAAM budete ponořeni do oboru, který pracuje s nejlepšími a nejchytřejšímí vdoucími pracovníky a učí se od nich. Zde budete růst a zdokonalovat své dovednosti, získávat zkušenosti z reálného světa a budovat trvalá a neocenitelná spojení.

​​​​​​​
Chcete-li se kvalifikovat, musíte:
  • Být v současné době zapsán jako student na plný úvazek na akreditované vysoké škole nebo univerzitě
  • Být v bakalářském nebo postgraduálním programu
  • Mít prokázané výsledky akademické excelence
„,AAM mi jako spolupracovníkovi poskytla mnoho příležitostí. Váží si nás a dává nám důvěru a zodpovědnost, jakou má běžný pracovník v AAM. Mám pocit, že můj čas zde je dobře investován a uznáván, což vedlo k mému vlastnímu růstu.“  

​​​​​​​- Alondra Calder, spolupracovník v oblasti lidských zdrojů, Detroit, Michigan
Absolventi vysokých škol ve výcviku 
Je to nikdy nekončící výzva: Potřebujete zkušenosti, ale nemůžete dostat nohu do dveří. Nedávní absolventi vysokých škol (bakalářských nebo magisterských) mohou mít nárok na náš elitní program College Graduate In Training (CGIT). Nabízí absolventům to nejlepší z obou světů: školení ve třídě a zkušenosti na pracovišti v 12 až 15měsíční rotaci mezi čtyřmi až šesti různými úkoly. Spojte se s výkonným sponzorem, je to jen skok, který jste potřebovali.
"Nejlepší rada, kterou mám pro příchozí CGIT, je mít otevřenou mysl! Mohou vám být předány úkoly, které jsou zpočátku náročné, ale nakonec se stanou smysluplnou zkušeností pro váš vývoj.“

​​​​​​​- Casey Redfield, výrobní inženýr a bývalý CGIT, Three Rivers, Michigan

Zjistěte více o Stážích a kooperativních příležitostech AAM!

Žádné výsledky pro "${pageStateData.searchKeyword}"

Žádné výsledky pro "${pageStateData.placeVal}"

Chtěli byste zvážit níže uvedené kategorie pracovních míst?